Нагорода «Лідер року 2017»
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Тетра-Агро» – визнано «Лідером року 2017» у галузі виробництва комплексних мінеральних добрив та неспеціалізованій оптовій торгівлі.
- Бізнес-успіх ТзОВ «Тетра-Агро» підтверджено нагородою «Лідер року 2017»
- Нова бізнес-вершина ТзОВ «Тетра-Агро»: нагорода «Лідер року 2017»
Компанія «Тетра-Агро» увійшла до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером року 2017 року». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди.
ШЛЯХ ДО ВЕРШИНИ
У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.
ТзОВ «Тетра-Агро» було зареєстроване 15.09.2005 року. Згодом прийшла ідея зробити щось корисне для вітчизняних аграріїв.
Проект виробництва був розроблений ВАТ «ГІРХІМПРОМ». Результатом нашої співпраці є налагоджене ефективне виробництво гранульованих мінеральних добрив «Нітроамофоска-М» вітчизняного виробництва за екологічно безпечними технологіями і прийнятною ринковою ціною.
БУДНІ ЛІДЕРА
Здолати обрану дорогу неможливо без щоденної наполегливої праці. Сьогодні компанія займається виробництвом комплексних мінеральних добрив «Нітроамофоска-М» NPK 9:18:22 +S, Ca, Mg, Cu, Zn, Mn, Fe, Na, B.
Підприємство у своїй діяльності дотримується наступних принципів:
Висока якість, надійність, задоволення потреб клієнта.
ТАЛАНТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ
В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні товари, бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати в сфері виробництва комплексних мінеральних добрив
У компанії «Тетра-Агро» працює команда професіоналів.
В ЄДНОСТІ – СИЛА
Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.
І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017 року».
Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.
Нагорода «Лідер року» означає для нас, що ми на правильному шляху і повинні працювати ще з більшим натхненням .
ТзОВ «Тетра-Агро» планує на майбутнє збільшити обсяги виробництва та асортимент товару.
Читайте також: «Виробник мінеральних добрив ТОВ «Тетра Агро» представила продукції на Міжнародній виставці «АгроКомплекс»».