Оновлення та новини

Руслана ПАНАСЮК, к.с-г.н., доцент Львівсько Національного аграрного університету про результати досліджень нітроамафоски м на сої.
П'ятниця, 12.04.2019
Новина
Інтерв'ю з Ігорем Дидівим, к.с-г.н., доцентом Львівського НАУ, про результати його досліджень впливу комплексного добрива нітроамофоски-М виробництва ТОВ Тетра Агро на овочеві культури.
Середа, 03.04.2019
Новина
ТзОВ «Тетра-Агро» у порту прийняло чергову партію сировини з Єгипту, для виготовлення Нітроамофоски-М.
Середа, 26.12.2018
Новина
Програма Ля Село відвідала виробництво мінеральних добрив ТзОВ «Тетра-Агро» У випуску ви дізнаєтеся:  - як виро...
Вівторок, 27.11.2018
Новина
24 каналом було відзнято відеоматеріал про діяльність нашого підприємства.
Понеділок, 18.06.2018
Новина
Нагорода «Лідер року 2017»    Товариство з обмеженою відповідальністю «Тетра-Агро» – визнано «Лідером року 2017» у галузі виробництва комплексних мінеральних добрив та неспеціалізованій оптовій торгівлі.
П'ятниця, 15.06.2018
Новина
ТзОВ "Тетра-Агро" у першому півріччі 2018 року прийняло участь у таких заходах як: VIII
П'ятниця, 15.06.2018
Новина
  ТзОВ "Тетра-Агро" прийняли участь у II-й Міжнародній Агропромисловій виставці, яка відбулась у Львові 28-30 листопада 2017р. в якій приймали участь агропромислові підприємства з України та Польщі. Були налагоджені нові контакти та знайомства,які в перспективі дадуть можливість до подальшої співпраці та заключення взаємовигідних контрактів.
П'ятниця, 04.05.2018
Новина
Наприкінці жовтня в Києві відбулася Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2017». Львівщину на даній події представляло підприємство-виробник комплексних мінеральних добрив з міста Червоноград ТОВ «Тетра Агро». Директор ТОВ «Тетра Агро» Сергій Прокопенко відзначив: «Участь у виставці – дуже цікавий досвід для нас, оскільки ми вперше презентуємо наші інноваційні комплексні мінеральні добрива вітчизняного виробництва. Ми дуже довго вчилися робити якісну продукцію, а тепер вчимося їх продавати. Дуже приємно, що багато відвідувачів виставки зацікавилися нашими міндобривами і вони були приємно здивовані, що таке сучасне виробництво створено в Україні. Хоча наші виробничі потужності загалом маленькі у межах України, але ми готові розвиватися і розширювати їх. Особливу зацікавленість в нашій продукції висловили області де домінують кислі грунти, зокрема Херсонська, Київська, Вінницька, Полтавська, Івано-...
П'ятниця, 24.11.2017
Новина
ТзОВ «Тетра-Агро» в жовтні місяці завершилось оформлення імпортної поставки фосфоритного борошна з Єгипту. Завершено роботи по прийомці судна, перевантаженню в порту, транспортуванню залізницею з порту Миколаїв на склад підприємства в м. Червоноград. Сплачені всі податки по розмитненню, проведено оплату за всі роботи та послуги в порту Миколаїв. ТзОВ «Тетра-Агро» виражає вдячність своїм бізнес-партнерам, без яких здійснення цієї операції було б неможливим: Sunfert S.A. (Швейцарія) - власник вантажу GP Group International Limited (Великобританія) – постачальник ТзОВ «Стивідорна інвестиційна компанія» (Україна) - комплекс навантажувально-розвантажувальних робіт ТОВ «Юнікорн-Мерітайм» (Україна) – експедитор-логіст в порту
Субота, 18.11.2017
Новина